autorekin (Logo) części i akcesoria samochodowe
 
     

 

O FIRMIE

 

 

Sklep Motoryzacyjny Autorekin rozpoczął działalność 15 maja 2012 roku, ale doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobywamy już od 1997 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom wysokiej klasy części i akcesoriów samochodowych. Posiadamy szeroką paletę części i akcesorii do aut - obecnie ponad 50 tys. pozycji na magazynie. Stale rozszerzamy ofertę towarów, dbając jednocześnie o satysfakcję kupującego z cenowych warunków zakupów. Kupujący zawsze  może liczyć na wszechstronną pomoc i profesjonalne doradztwo .

Prowadzimy w sprzedaży wszystkie części do aut osobowych i dostawczych produkcji europejskiej, azjatyckiej i amerykańskiej oraz sprzedaż części i akcesorii do motocykli. Sprowadzamy również części nietypowe na zamówienie. Mamy atrakcyjne ceny.

Wsród różnorodnego asortymentu znajdą Państwo u nas podstawowe klucze i zestawy narzędzi , a na zamówienie sprowadzimy profesjonalne wyposażenie warsztatowe.

 

Zapraszamy do naszego sklepu

 


 

 

Dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i wspieranie procesu uczenia się pracowników. Daje nam to pewność siebie w kontaktach z klientami, pozwala nadążać za nowinkami z dziedziny motoryzacji, a to z kolei przekłada się na zadowolenie naszych klientów ze współpracy z naszą firmą.

 

 

           

 

 

Żyjemy głównie motoryzacją, ale staramy się wspierać kluby sportowe i inicjatywy propagujące aktywny styl życia.

 

Jak wszyscy pasjonaci motoryzacji, kochamy ducha rywalizacji i pasję... Właśnie te wartości tworzą ducha sportu! Od lat wspieramy Klub Karate Shotokan TORA i wszelką aktywność z nim związaną.

 

 

Ważna  jest  dla  nas  społeczność.  Chcemy  uczestniczyć  w  życiu  lokalnym  i  dawać  możliwości

rozwoju. Właśnie  dlatego  sport jest tak bliski naszej firmie od samego początku - i takim pozostanie już pewnie zawsze !